Prodejní asistent/ka - Praha 2 / Vodičkova - poloviční úvazek

Potten & Pannen - Staněk je od roku 1992 lídrem trhu s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek. Vedle velkoobchodní činnosti provozujeme vlastní rozvíjející se síť maloobchodních prodejen a e-shop. Vysoké nároky klademe nejen na kvalitu námi nabízeného zboží, ale také na úroveň služeb v nich poskytovaných. Do našeho portfolia patří mimo jiné značky Zwilling J.A. Henckels, Villeroy & Boch, Kusmitea Paris, Lampe Berger, Emile Henry, Mauviel 1830, Rosenthal, Rösle, Peugeot, KitchenAid, Brita, Woll a další. www.pottenpannen.cz / www.popasta.cz

Potten & Pannen – Staněk Group je od roku 1992 lídrem trhu s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek, jako je např. Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch.

Máme nejen vlastní značkové kamenné obchody, zároveň se pohybujeme ve světě internetových obchodů. Naší vizí je zasvětit širokou veřejnost do světa kulinářského umění a přinést špičkovou kvalitu do každé kuchyně.

V současné chvíli posilujeme náš prodejní tým a hledáme novou posilu na pozici

Prodavač/ka

  • Milujete jídlo, vaření, recepty a kulinářství celkově?
  • Jste rádi v komunikaci s lidmi a dokážete se o ně skutečně zajímat?
  • Máte rádi aktivní přístup?

Pokud toto splňujete a nechcete dělat jen „obyčejného“ prodejce, tak možná hledáme právě Vás.

Výsledkem Vaší práce bude prodané zboží, spokojený zákazník, který nakoupil a pravidelně se vrací.

Co bude Vaším úkolem?

  • prodej a aktivní podpora všech našich značek
  • poradenství v oblasti kulinářství
  • starost o vzhled prodejny
  • přejímání, kontrola a skladování zboží

Co od Vás očekáváme?

  • prozákaznický přístup a týmovost jsou klíčové vlastnosti pro tuto pozici
  • chuť pracovat a poradit našim zákazníkům
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • velkou výhodou bude alespoň 1letá praxe v oboru
  • český jazyk na výborné úrovni,
  • hledáme k nám osobnost s pozitivním přístupem k práci i životu, která s námi potáhne za jeden provaz

Co získáte?

  • stanete se součástí skupiny lidí, kteří milují svoji práci a snaží se ji dělat co nejlépe
  • dostanete možnost poznat zajímavé lidi, ať už klienty, nebo zahraniční obchodní partnery
  • budete mít možnost podívat se přímo k našim zahraničním dodavatelům
  • budete prodávat nadčasové produkty, které nemají konkurenci, produkty, kterým můžete skutečně věřit
  • pokud si libujete ve vaření, práce se může stát Vaším koníčkem
  • budete pracovat v krásném, moderním a designovém prostředí a v přátelském kolektivu
  • práci v úspěšné společnosti s přední pozicí na trhu

Co nabízíme?

  • zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu ve společnosti pohybující se v oblasti prémiových produktů
  • profesionální a osobní rozvoj
  • vstupní i pravidelná produktová školení
  • práci na poloviční úvazek
  • možnost nástupu ihned
  • bonusy z tržeb, odměny za splněné plány obratů, zaměstnanecké slevy
  • místo pracoviště Praha 2 - Vodičkova

Pokud Vás naše nabídka zaujala a tím, koho hledáme, jste právě Vy, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Firma: Potten & Pannen - Staněk group, a.s.

Kontakt: Martina HNILIČKOVÁ
Horáčkova 1222/5
140 00 Praha 4

Telefon: 261 227 373

Místo práce: Vodičkova

Typ úvazku: brigáda

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé